Może już wiesz, a może jeszcze nie, ale PsiBufet ma swoje Psismaczki! To pyszne, w pełni naturalne, aromatyczne smakołyki stworzone w 91% z mięsa. Wyróżnia je to, że są monobiałkowe, bezzbożowe, wilgotne i półmiękkie. Doskonale nadają się dla psów z alergią, dlatego że zawierają tylko jedno źródło białka i żadnych sztucznych dodatków. Są dostępne w dwóch smakach: wołowina z oregano i królik z rozmarynem.

Psismaczki wołowina z oregano

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego – wołowina 91%, surowce pochodzenia roślinnego – glicerol 5%, oregano 4%.

Analiza: wilgotność 16,7%, białko surowe 33,4%, tłuszcz surowy 29,2%, popiół surowy 4,7%, włókno surowe 2,2%.

psismaczki wołowina

Psismaczki królik z rozmarynem

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego – królik 91%, surowce pochodzenia roślinnego – glicerol 5%, rozmaryn 4%.

Analiza: wilgotność 14%, białko surowe 39,5%, tłuszcz surowy 19,5%, popiół surowy 13,1%, włókno surowe 1,7%.

psismaczki królik

W jakich sytuacjach przydadzą się Psismaczki?

Smakołyki to świetna przekąska między posiłkami – oczywiście jeśli podajemy ją z umiarem. Zwłaszcza małym czworonogom warto każdy smakołyk pokroić na kilka mniejszych kąsków. Do czego Psismaczki nadadzą się idealnie?

  • Podczas szkolenia. To świetna nagroda za ładne siad albo… piękne oczy.
  • Do uspokojenia psa. Smaczek można rozkruszyć w dłoniach i rzucić w trawę, by piesek musiał powęszyć.
  • Przy wypełnianiu konga. Gdy już wypełnisz kong jedzeniem PsiBufet, na sam koniec możesz dodać smaczek. Taka wisienka na torcie.

Jak możesz zdobyć Psismaczki?

Teraz zastanawiasz się pewnie, w jaki sposób można je nabyć. Od razu wyjaśnijmy, że nie da się ich zamówić na naszej stronie. Dodajemy je jednak naszym stałym klientom, którzy regularnie zamawiają PsiBufet, przy różnych okazjach. Jeśli więc jesteś już klientem – z pewnością wkrótce pojawi się szansa, by je dostać! A jeśli nie – naprawdę warto nim zostać. Chociażby po to, by zaserwować pupilowi tak pyszną przekąskę!

Certyfikowana trenerka psów. Ukończyła liczne kursy i uczestniczyła w kilkunastu seminariach z zakresu zachowania, żywienia i opieki nad psami. Przez 11 lat była związana z magazynem „Mój Pies” oraz portalami Psy.pl i Koty.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Opiekunka adoptowanego beagle’a Hugo i kota Kocisława.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Podając adres e-mail, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowych artykułach i ofertach PsiBufet zgodnie zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.