zmiany w PsiBufet - Piotrek Wawrysiuk zmiany w PsiBufet - Piotrek Wawrysiuk

Ekscytujące zmiany w PsiBufet! Sprawdź, co Cię czeka

Czas czytania: 2 min

20 kwi 2023

PsiBufet właśnie połączył się z europejskim liderem świeżego jedzenia dla psów - firmą Butternut Box. Dalej działamy lokalnie jako PsiBufet oraz będziemy mogli zaoferować wszystkim klientom jeszcze więcej niż dotychczas. Z Butternut Box łączy nas wspólna misja: dostarczać zdrowie i radość psom oraz ich opiekunom na całym świecie. To, co nam przyświeca, to miłość do piesków i dbałość o najwyższą jakość serwowanego jedzenia. Co ważne, pracujemy razem od samego początku istnienia PsiBufet, otrzymując ogromne wsparcie w ciągłym rozwoju.

Czekają Was wspaniałe zmiany

W związku z tą zmianą na klientów czeka sporo nowości.


  • Najpóźniej z początkiem maja w naszych pudełkach znajdziesz nowe, ulepszone wersje znanych już świeżych posiłków: Indyczy Kąsek, Kurczę Pieczone, Jagnię Wcina, Wołowe Love. Wszystkie starannie ugotowane w jednej z najnowocześniejszych psich kuchni w Europie.
  • Jeszcze lepsze jedzenie znajdzie się w nowym, wygodnym, łatwiejszym w przechowywaniu opakowaniu.
  • Całość dotrze do Ciebie w pięknym, kolorowym kartonie, opatrzonym naszym nowym logo.
  • W ciągu kolejnych miesięcy zaprosimy Cię na nową stronę internetową, na której jeszcze wygodniej zarządzisz swoją subskrypcją i dopasujesz plan pod potrzeby swoje i swojego psa.
  • Tak długo wyczekiwane, nowe smaki już WKRÓTCE.

Więcej o firmie Butternut Box

Dzięki połączeniu polska spółka dołącza do europejskiego lidera rynku świeżej karmy dla psów, który jest już obecny w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii i Belgii. Dzięki połączeniu z PsiBufet, Butternut Box poszerzy swoją działalność o Europę Środkowo-Wschodnią. Polska będzie stanowić regionalny hub dla działalności grupy. Butternut Box został założony w roku 2016 przez dwójkę przyjaciół – Davida Nolana i Kevina Glynna, których połączyła misja, by dostarczać świeże, najwyższej jakości posiłki do psów na całym świecie. Od początku działalności Butternut Box pozyskał ponad 110 mln dolarów finansowania, m.in. od funduszy L Catterton, Five Seasons Venture, White Star Capital, Passion Capital, Literacy Capital oraz banku HSBC. Zebrane fundusze pozwoliły na zbudowanie Rudie’s Kitchen, jednego z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w kategorii pet food na świecie.

Dziękujemy za zaufanie

Nie byłoby to wszystko możliwe, gdyby nie nasi klienci. Zamawiając pyszne i świeże jedzenie, obdarzają nas ogromnym zaufaniem i umożliwiają dalsze realizowanie naszej misji. Bardzo za to dziękujemy. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy wspólnie rozpocząć tę nową podróż i być częścią europejskiej społeczności psich opiekunów.

Masz pytania?

Więcej informacji na temat połączenia z Butternut Box, nowe składy posiłków i wiele innych odpowiedzi na pytania znajdziesz w naszym Centrum Pomocy.