Psioga zorganizowana przez PsiBufet i Yoga Beat Studio już za nami!
psioga w yoga beat studio psioga w yoga beat studio

Psioga zorganizowana przez PsiBufet i Yoga Beat Studio już za nami!

Czas czytania: 1 min

19 sie 2022

W pierwszą sobotę sierpnia mieliśmy przyjemność spotkać się na sesji psiogi! To nietypowe wydarzenie zorganizowaliśmy wraz ze studiem Yoga Beat Studio. Psioga, czyli psia joga, to ćwiczenia relaksacyjne, które opiekun może wykonywać wraz z psem. Sport ten nie jest jeszcze w Polsce zbyt znany, a na przykład w Stanach Zjednoczonych można regularnie chodzić na zajęcia z tej dyscypliny.

Psioga w Yoga Beat Studio

Na sesji dla ludzi i psów, którzy spotkali się w warszawskim studiu, nie zabrakło doświadczonej prowadzącej. Karolina Erdmann - właścicielka studia i trenerka jogi - przygotowała taki program zajęć, który uwzględniał zarówno potrzeby dwunożnych, jak i czworonożnych uczestników. 


Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy mogli się zrelaksować, a psiakom przypadły do gustu nie tylko ćwiczenia, ale i jedzonko PsiBufet, którego pieski miały okazję spróbować po psiodze. Udział w zajęciach był płatny, a całą zebraną kwotę przekazaliśmy na schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim, prowadzone przez Fundację Przyjaciele Braci Mniejszych. Wszystkim dziękujemy za udział!