Właśnie dzisiaj, czyli 22 maja obchodzimy Dzień Praw Zwierząt. Z tej okazji zespół PsiBufet wybrał się do schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim, aby przekazać ponad 200 kg naszego jedzonka dla przebywających tam piesków oraz spędzić z nimi trochę czasu.

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim

Schronisko opiekuje się ponad 300 pieskami oraz kotami, kucykami, a nawet wielbłądem! Cieszymy się, że właśnie tam mogliśmy przekazać nasze jedzenie. Poznaliśmy wspaniałe pieski, które tylko czekają na swojego człowieka. Oprócz świeżego jedzonka dostały od nas również mnóstwo uwagi, zabawy i smaczków.

Wszystkie psy gotowe do adopcji możesz zobaczyć na stronie Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych – KLIK.

To nie pierwsza nasza wizyta w tym schronisku

W schronisku prowadzonym przez Fundację Przyjaciele Braci Mniejszych byliśmy już wcześniej. Wtedy także zawieźliśmy jedzenie PsiBufet. Pytaliśmy wówczas, jak można pomóc psom z Ukrainy. Usłyszeliśmy, że najlepiej adoptować psy przebywające w polskich schroniskach. Gdy boksy opustoszeją, zrobi się miejsce na kolejne zwierzaki, także z ogarniętej wojną Ukrainy. W nowodworskim przytulisku tak się zresztą stało. Akurat nie psy, ale 30 kotów przyjechało z niebezpiecznego regionu i tutaj zostały objęte opieką. Wkrótce będą szukać nowych domów.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Podając adres e-mail, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowych artykułach i ofertach PsiBufet zgodnie zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.