Psie menu w polskich restauracjach!
restauracje restauracje

Psie menu w polskich restauracjach!

Czas czytania: 2 min

31 mar 2022

Ponad 7,6 mln psów - dokładnie taką liczbą psiaków może poszczycić się Polska. I chociaż zazwyczaj nie możemy zabrać swojego czworonożnego przyjaciela do teatru czy kina, to mimo wszystko coraz więcej restauracji pozwala na odwiedzenie ich ze swoim pupilem. A już w czwartek, 26 sierpnia świętujemy Międzynarodowy Dzień Psa i z tej okazji marka PsiBufet nawiązała współpracę z polskimi restauracjami, wprowadzając tam dedykowane menu dla psów.

Restauracje dla czworonogów

Coraz więcej restauracji w Polsce otwiera się na psich gości. Standardem w tych lokalizacjach jest otrzymanie miski z wodą dla pupila. Niektóre psiolubne miejsca poszły o krok dalej i proponują właścicielom psów zamówienie specjalnych psich dań.


Z okazji Międzynarodowego Dnia Psa, marka PsiBufet nawiązała współpracę z restauracjami w Warszawie (ORZO Pl. Konstytucji, ORZO Koneser, Kafka, Jaś i Małgosia) oraz w Poznaniu (Przyjemność). Tego dnia każdy z psiaków odwiedzających restaurację otrzyma świeży, pełnoporcjowy posiłek PsiBufet całkowicie za darmo.

Tam warto pójść z psem

Psiaki zawsze są mile widziane w każdej restauracji ORZO. Dlatego w ten wyjątkowy dzień chcemy szczególnie o nie zadbać. Już w czwartek, 26 sierpnia każdy Gość, który odwiedzi dowolne ORZO w Warszawie ze swoim pupilem, otrzyma dla niego posiłek za darmo. PsiBufet udostępnia do wyboru 4 smaki: jagnięcina, wołowina, kurczak oraz indyk. Na pewno nawet wybredne psiaki będą zachwycone z takiego poczęstunku - mówi Maciej Żakowski, co-founder ORZO.  


W stałej ofercie psie menu od marki PsiBufet można spotkać w kilkunastu lokalizacjach w całej Polsce. Pierwszą knajpą, która zdecydowała się na wprowadzenie takiego menu, było klimatyczne miejsce na mapie Łodzi - Ciasno jak w ulu


Od początku tworzenia naszej restauracji mieliśmy wizję stworzenia miejsca rodzinnego, ciepłego, do którego można również zabrać czworonogi. Od momentu, jak zobaczyliśmy ofertę PsiBufet stwierdziliśmy, że idealnie do nas pasuje. Nasi goście bardzo się cieszą, jak pupile mogą jeść razem z nimi - mówi Kamil Andrysiak, Ciasno jak w ulu.


Następnie do grona dołączyło Trójmiasto - pierogarnia Mandu oraz restauracja White Marlin.


Od początku działalności MANDU psiaki zawsze były u nas mile widziane. Pomysł poszerzenia oferty o menu dla psiaków przyszedł nam do głowy spontanicznie. Wybór padł na PsiBufet. Zbilansowane, lekkostrawne, gotowane jedzonko dla psów w 100% spełnia nasze prywatne oczekiwania (i naszych czworonogów). Nie wyobrażaliśmy sobie wprowadzenia innej, niesprawdzonej przez nas karmy, której nie bylibyśmy pewni - mówi Agnieszka Aleniewska, manager regionalny Pierogarnia MANDU. 

PsiBufet w restauracjach przez cały rok

W codziennej ofercie menu dla psiaka od PsiBufet można znaleźć w następujących restauracjach:

 • Bydgoszcz (La Rosa - food, wine & friends),
 • Gdańsk (MANDU, Hard Rock Café, Siesta Kitchen & Coctailbar),
 • Gdynia (Brooklyn Pizza, MANDU),
 • Kalisz (Pierogarnia Stary Młyn),
 • Kraków (Hard Rock Café, Poranki),
 • Łódź (Ramki),
 • Mszana Dolna (Perła Galerii),
 • Poznań (Pierogarnia Stary Młyn, Do Środka),
 • Sopot (Starter's),
 • Stegna (Busola House),
 • Ustronie Morskie (Beach Bar MAX),
 • Warszawa (Flaming&Co Restaurant, Bolek Pub&Restaurant, Kawiarnia Las),
 • Wrocław (Hard Rock Café, Folgujemy, Szamani).