PsiBufet zagrał dla WOŚP. Portret pupila zwycięzcy licytacji namaluje
wośp 2022 wośp 2022

PsiBufet zagrał dla WOŚP. Portret pupila zwycięzcy licytacji namaluje Michał Torzecki

Czas czytania: 1 min

06 lut 2022

„Portret pupila od PsiBufet i Michała Torzeckiego” - taki tytuł miała licytacja, którą z okazji 30. finału WOŚP 2022 wystawiliśmy na Allegro. Licytujących było sporo - wszystkim bardzo dziękujemy za udział! Osoba, która wygrała, oferując kwotę 3100 zł, nie tylko dostanie od nas jedzenie dla swojego psa i portret pupila. Zwycięzca licytacji przede wszystkim wsparł leczenie dzieci z problemami okulistycznymi, na co w tym roku zbierała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. wośp 2022

Co napisaliśmy w ogłoszeniu licytacji WOŚP 2022?Siema Kochani! Pomóżcie razem z PsiBufet Naszą firmę tworzą ludzie, którzy chętnie angażują się w akcje charytatywne. W tym roku gramy razem z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dla dzieci z problemami okulistycznymi. We współpracy z Michałem Torzeckim chcemy Was zaprosić do wspólnego pomagania! To bardzo proste! Licytuj i pomagaj dzieciom!


Zgodnie z tym, co obiecaliśmy, zwycięzca otrzyma od PsiBufet:

  • unikatowy portret swojego zwierzaka od artysty Michała Torzeckiego,
  • miesiąc zdrowej diety dla psiaka od PsiBufet,
  • ceramiczną miskę PsiBufet,
  • pakiet gadżetów.

To nie pierwszy raz, gdy współpracujemy z artystą Michałem Torzeckim. Michał jest specjalistą od uwieczniania na płótnie zwierzaków. Dlatego wiemy, że obraz, który namaluje olejem na płótnie, na pewno będzie piękny.

Dziękujemy!

Wspaniale jest pomagać - zwłaszcza gdy można to robić z ludźmi, którzy są tak zaangażowani i chętni do pomocy jak członkowie #PsiBufetGang. Mamy nadzieję, że będziecie z nami również za rok - obserwujcie nasze social media, by nie przegapić kolejnej okazji do pomagania!