Naturalnie pyszne smaczki dla psów PsiBufet
naturalnie pyszne smaczki dla psów PsiBufet naturalnie pyszne smaczki dla psów PsiBufet

Naturalnie pyszne smaczki dla psów PsiBufet

Czas czytania: 2 min

26 wrz 2023


Mamy świetną wiadomość. Już są - długo wyczekiwane, pyszne smakołyki, które od teraz dodasz do swojej paczki z jedzeniem PsiBufet. Dostępne w dwóch smakach: z kaczką i z rybą. Nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Po prostu najlepsze psie smaczki, jakie mogą być.


Każdy psi opiekun wie, jak często przydają się przysmaki w życiu z pupilem. Nauka nowych sztuczek, ćwiczenia podczas spacerów, zabawki logiczne - sytuacji, w których jako opiekunowie wykorzystujemy przysmaki, jest wiele. W sklepach można jednak znaleźć bardzo wiele produktów nazywanych “przysmakami”, “przysmaczkami”, “smakołykami”. Jak wybrać te najlepsze? 

Najlepsze psie smaczki

Nowe, naturalnie pyszne smaczki dla psów są dostępne w dwóch smakach: z kaczki i z ryby. Każdy z nich zawiera aż 70% mięsa. W przypadku kaczki jest to oczywiście świeżo przygotowana kaczka, a w przypadku ryby - biała ryba (dorsz, plamiak, mintaj). 

Smaczki z kaczki

Świeżo przygotowana kaczka, warzywa, szczypta ziół. Bez cukru, bez żadnych szkodliwych substancji. Po prostu najlepsze psie smaczki, jakie mogą być.


Skład: Świeżo Przygotowana Kaczka (70%), Bataty, Gliceryna Roślinna, Marchew, Tymianek, Pietruszka, Rozmaryn.

Skład analityczny: Białko Surowe 20%, Tłuszcz Surowy 19%, Włókno Surowe 1,3%, Popiół Surowy 3,5%, Wilgotność 22%.

Morskie psismaki

Biała ryba, warzywa, szczypta ziół. Bez cukru, bez żadnych szkodliwych substancji. Po prostu najlepsze psie smaczki, jakie mogą być.


Skład: Biała ryba (70% (Dorsz, Plamiak, Mintaj)), Bataty, Gliceryna Roślinna, Ziemniaki, Olej Rybny, Marchew, Bazylia, Majeranek, Tymianek, Pietruszka, Oregano.

Skład analityczny: Białko Surowe 25%, Tłuszcz Surowy 5%, Włókno Surowe 0,5%, Popiół Surowy 3,5%, Wilgotność 24%.

Smaczki do Twojej paczki

Aby zamówić przysmaki, zaloguj się na swoje konto i dodaj je do kolejnej paczki. Możesz zamówić je jednorazowo lub w subskrypcji - tak, by automatycznie dodawały się do kolejnych zamówień. 


Przysmaki są dostępne w trzech wariantach - 70 g, 150 g oraz w pakiecie 2 x 150 g. Nadają się dla wszystkich psiaków - szczeniaków, dorosłych i seniorów. Pamiętaj, by nie podawać więcej niż 5 sztuk przysmaków dziennie, co mogłoby zaburzyć dzienny bilans kaloryczny Twojego pupila.