jak polecać psibufet jak polecać psibufet

Jak polecać PsiBufet? Dostajesz 50 zł za każde polecenie!

Czas czytania: 2 min

19 maj 2022

Zamawiasz dla swojego pieska PsiBufet? Świetnie! W takim razie możesz też zachęcać do tego innych i jeszcze na tym zarabiać. Za każde skuteczne polecenie PsiBufet znajomemu otrzymasz 50 zł zniżki na swoją kolejną paczkę. Znajomy natomiast dostanie 50% rabatu na swoją pierwszą dostawę i 25% na drugą. Jak to dokładnie działa?

Zaloguj się do swojego Panelu Klienta

Na początek musisz wiedzieć, skąd wziąć swój unikalny link rabatowy. To proste - znajdziesz go w Panelu Klienta, w którym możesz też zrobić dużo innych przydatnych rzeczy. Na przykład przesunąć datę dostawy albo zmienić zamawiane smaki. Aby poznać swój link rabatowy, wystarczy po zalogowaniu zjechać na dół strony. Tam znajduje się pole z kodem i przycisk „kopiuj”. Po kliknięciu możemy wkleić skopiowany kod w wiadomości do znajomej osoby. 

Podziel się kodem

Gdy masz już skopiowany kod, możesz na wiele sposobów się nim podzielić. Pamiętaj, że im więcej osób z niego skorzysta, tym lepiej dla Ciebie. Możesz podawać znajomym cały link zniżkowy, a możesz przekazywać im tylko sam kod (czyli imię + cyfry). Wystarczy, że później oni go wpiszą podczas składania zamówienia. Kodem - lub linkiem - zniżkowym możesz się podzielić tak, jak lubisz.

  • Wyślij wiadomość na Messengerze lub opublikuj post na Facebooku. Wśród znajomych na pewno masz opiekunów psów. Przekaż im swój kod rabatowy!
  • Wyślij wiadomość WhatsApp. Osoby, z którymi piszesz na WhatsAppie, mają psiaki? Świetnie, w takim razie obdaruj ich kodem na PsiBufet!
  • Opublikuj post na Instagramie lub wrzuć relację w Insta Stories. Nie zapomnij wrzucić swojego kodu i hashtagu #psibufetgang!
  • Wyślij e-mail. Do znajomych możesz wysłać wiadomość, w której napiszesz o zaletach PsiBufet i wspomnisz o kodzie zniżkowym.
  • Zaproś nowego znajomego. Nowo poznanym na spacerach psim opiekunom powiedz, aby użyli Twojego kodu przy składaniu zamówienia.
  • Podziel się tym, co dobre. Podaruj część saszetek znajomym, niech sami się przekonają, że PsiBufet przypadnie ich psiakom do gustu. Zwłaszcza niejadkom!

Korzyść dla Ciebie - 50 zł

Za każde pierwsze zamówienie złożone z twojego kodu otrzymasz 50 zł zniżki na swoją kolejną paczkę. Możesz polecić tyle osób, ile chcesz - w ten sposób jesteś w stanie zyskać całe zamówienie za darmo! Jeśli na przykład twoja jedna paczka kosztuje 150 zł,  otrzymasz ją zupełnie za darmo, gdy polecisz jedzonko PsiBufet trzem osobom.

Korzyść dla bliskich - 50% + 25% rabatu

Osoba, która składa swoje pierwsze zamówienie z twojego kodu, otrzymuje na nie 50% rabatu. To nie wszystko! Na drugie zamówienie również otrzyma rabat, tym razem w wysokości 25%. Na pewno będzie ci wdzięczna!

Jak ci idzie?

Zawsze możesz sprawdzić, jak ci idzie - ile osób skorzystało z twojego kodu i ile w związku z tym udało ci się zaoszczędzić na kolejne dostawy. Brzmi świetnie, prawda? Zatem do dzieła - i miłego polecania!