„Portret pupila od PsiBufet i Michała Torzeckiego” – taki tytuł miała licytacja, którą z okazji 30. finału WOŚP 2022 wystawiliśmy na Allegro. Licytujących było sporo – wszystkim bardzo dziękujemy za udział! Osoba, która wygrała, oferując kwotę 3100 zł, nie tylko dostanie od nas jedzenie dla swojego psa i portret pupila. Zwycięzca licytacji przede wszystkim wsparł leczenie dzieci z problemami okulistycznymi, na co w tym roku zbierała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

wośp 2022

Co napisaliśmy w ogłoszeniu licytacji WOŚP 2022?

Siema Kochani! Pomóżcie razem z PsiBufet

Naszą firmę tworzą ludzie, którzy chętnie angażują się w akcje charytatywne. W tym roku gramy razem z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dla dzieci z problemami okulistycznymi. We współpracy z Michałem Torzeckim chcemy Was zaprosić do wspólnego pomagania!

To bardzo proste! Licytuj i pomagaj dzieciom!

Zgodnie z tym, co obiecaliśmy, zwycięzca otrzyma od PsiBufet:

  • unikatowy portret swojego zwierzaka od artysty Michała Torzeckiego,
  • miesiąc zdrowej diety dla psiaka od PsiBufet,
  • ceramiczną miskę PsiBufet,
  • pakiet gadżetów.

To nie pierwszy raz, gdy współpracujemy z artystą Michałem Torzeckim. Michał jest specjalistą od uwieczniania na płótnie zwierzaków. Dlatego wiemy, że obraz, który namaluje olejem na płótnie, na pewno będzie piękny.

Dziękujemy!

Wspaniale jest pomagać – zwłaszcza gdy można to robić z ludźmi, którzy są tak zaangażowani i chętni do pomocy jak członkowie #PsiBufetGang. Mamy nadzieję, że będziecie z nami również za rok – obserwujcie nasze social media, by nie przegapić kolejnej okazji do pomagania!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Podając adres e-mail, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowych artykułach i ofertach PsiBufet zgodnie zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.