Właśnie wprowadzamy nowe opakowania, w których dostarczamy nasze pyszne jedzenie. Czy nowe saszetki się sprawdzają, czy są lepsze niż poprzednie? Sami to oceńcie przy swojej najbliższej dostawie!

Dlaczego nowe opakowania są super?

  • Pięknie wyglądają. Choć psy mogą tego nie docenić, ludzi na pewno zachwycą!
  • Są wytrzymałe i szczelne. Nie ma ryzyka, że się przerwą lub zaczną cieknąć. Przeszły naprawdę sporo testów i mamy pewność, że wytrzymają wiele.
  • Utrzymują bezpieczeństwo produktu. Do miski psiaka dotrze dokładnie to, co dla niego przygotowaliśmy. W pełni bezpieczny, sprawdzony produkt.
  • Łatwo się otwierają. To zaleta głównie dla ludzkich Klientów, ale i psich. Dzięki łatwemu otwarciu piesek szybko otrzyma swoją porcję szamki!

Sprawdź nowe saszetki przy najbliższej dostawie!

Nowe opakowania dodajemy stopniowo do paczek Klientów. Może się więc zdarzyć, że w jednej dostawie otrzymasz zarówno nowe saszetki, jak i te, które wysyłaliśmy dotychczas. Już wkrótce jednak wszyscy będą dostawać wyłącznie ulepszone opakowania i cieszyć się nową jakością PsiBufet.

Certyfikowana trenerka psów. Ukończyła liczne kursy i uczestniczyła w kilkunastu seminariach z zakresu zachowania, żywienia i opieki nad psami. Przez 11 lat była związana z magazynem „Mój Pies” oraz portalami Psy.pl i Koty.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Opiekunka adoptowanego beagle’a Hugo i kota Kocisława.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Podając adres e-mail, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowych artykułach i ofertach PsiBufet zgodnie zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.