Nasza zbiórka charytatywna, którą zorganizowaliśmy we współpracy z malarzem Michałem Torzeckim na rzecz Ukraińskiego Domu w Warszawie, dobiegła końca! Razem zebraliśmy ponad 7000 zł. W konkursie charytatywnym wzięło udział ponad 100 piesków i ich opiekunów. W trakcie naszej akcji Michał namalował aż 9 obrazów, a powstaną jeszcze 3. Ponad 100 osób wpłaciło datek na naszą zbiórkę (online oraz podczas wernisażu).

Konkurs

Cała akcja składała się z kilku elementów. Pierwszym był konkurs, który odbywał się na Facebooku PsiBufet. Zabawa trwała przez 3 tygodnie, od 28 marca do 17 kwietnia, a w każdym wybieraliśmy osobę, której zdjęcie (i opis) najbardziej nam się spodobało. 3 wybrane osoby dostały obraz namalowany przez Michała. Na obrazie oczywiście znalazł się ich psiak!

Zbiórka

W tym samym czasie trwała też zbiórka na stronie zrzutka.pl, z której kwotę przeznaczymy dla fundacji Nasz Wybór, prowadzącej Ukraiński Dom w Warszawie. Podczas zbiórki wybraliśmy 3 osoby, które wpłaciły najwięcej. Te osoby również nagrodziliśmy portretem ich pieska. Więcej o zbiórce można przeczytać TUTAJ.

Wernisaż

Całą akcję uroczyście zakończyliśmy 27 kwietnia podczas wernisażu, który odbył się w pracowni Michała Torzeckiego na warszawskim Placu Konesera. Osoby, które tak licznie pojawiły się na wystawie obrazów (za co bardzo dziękujemy!), mogły wziąć udział w losowance. W tej zabawie także wygrały 3 osoby, które otrzymają obraz namalowany przez artystę.

7000 zł na pomoc psychologiczną

Całą zebraną kwotę, czyli dokładnie 7443 zł przekazujemy na rzecz Ukraińskiego Domu w Warszawie, aby wesprzeć działania fundacji, a przede wszystkim pomoc psychologiczną, która oferowana jest ofiarom wojny w Ukrainie. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i wpłaty!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Podając adres e-mail, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowych artykułach i ofertach PsiBufet zgodnie zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.