Testowane przez nas, uwielbiane przez psy

Miska jedzenia PsiBufet ze składnikami na stole obok jagnięciny, wołowiny i saszetki z kurczakiem

Świeże jedzenie, nie karmą karmienie

Wszystkie składniki naszych posiłków są starannie dobrane, aby zapewnić zdrowie i szczęście w misce Twojego psa. Nie używamy wypełniaczy ani sztucznych konserwantów. Zamiast tego delikatnie i powoli gotujemy każdy posiłek przed zamrożeniem, aby zachować świeżość i smak.

Oto tylko kilka z naszych ulubionych składników:

<accent type="squigglyUnderlinePinkLarge"></accent>

Pies wąchający miskę z jedzeniem PsiBufet Pies wąchający miskę z jedzeniem PsiBufet

<accent type="squigglyUnderlinePinkLarge"></accent>

Krok {{number}}

Przedstaw nam swojego pieska

Wypełniając podczas rejestracji nasz 1-minutowy formularz, pozwolisz nam poznać swojego psiaka, abyśmy mogli stworzyć dla niego idealny, dopasowany do potrzeb, plan żywieniowy.

Krok {{number}}

Otrzymaj swoją pierwszą paczkę

W swojej pierwszej paczce znajdziesz zapas świeżo przygotowanego jedzenia na dwa tygodnie oraz wszystkie potrzebne wskazówki i przekąski na dobry początek.

Krok {{number}}

Twój plan - na Twój sposób

Niezawodne dostawy zdrowego, idealnie dopasowanego jedzenia dla Twojego psiaka prosto do Twoich drzwi. Po pierwszej dostawie, w każdej chwili możesz łatwo zmienić lub zrezygnować z subskrypcji.

W Twojej pierwszej paczce

Różne przepisy PsiBufet ze świeżymi składnikami na ladzie

Świeże, zdrowe posiłki - Delikatnie gotowane, smaczne posiłki dostarczane są gotowe do podania, przechowywania w lodówce lub zamrażarce.

Różne dodatki PsiBufet ze świeżymi składnikami na ladzie

Wyjątkowe dodatki - Wybór smakołyków, które możesz dodać do swojego planu.

Broszura powitalna PsiBufet

Nasza broszura powitalna - Jest wypełniona wszystkim, co musisz wiedzieć, w tym z najważniejszymi wskazówkami dotyczącymi przejścia na posiłki PsiBufet, karmienia niejadków i sposobu podawania.

Niebieska bandana Butternut BEZPŁATNA

Bandana Butternut - Ulubiony dodatek każdego psa. Otrzymasz ją wraz z przewodnikiem stylu, aby uniknąć modowego faux-pas.

#PsiBufetGang

Bądź z nami na bieżąco.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Wszystko, co musisz wiedzieć o PsiBufet

PsiBufet to świeże jedzenie dla psów. Nie puszkowane, nie sucha karma, ani surowe mięso. Wszystkie nasze posiłki są starannie przyrządzane ze świeżo przygotowanych składników, które następnie są delikatnie gotowane na parze w profesjonalnej kuchni, zanim zostaną zamrożone w celu zachowania wszystkich cennych składników odżywczych.

Nasze jedzenie pakujemy próżniowo, aby zachować jego świeżość, bez użycia żadnych konserwantów lub składników chemicznych, więc możesz śmiało serwować je prosto z lodówki.

Możesz przechowywać nieotwarte saszetki w zamrażarce przez okres do 12 miesięcy. Saszetki trzymane w lodówce zachowają świeżość do siedmiu dni.

Pozyskujemy najwyższej jakości składniki od zaufanych dostawców, dlatego zawsze dokładnie wiemy, skąd one pochodzą. Większość mięsa, ryb i warzyw jakości human-grade pochodzi od polskich rolników.

Płatność pobierzemy dopiero po wysłaniu paczki, więc po złożeniu zamówienia zawsze masz wystarczająco dużo czasu, aby zaktualizować wybór smaków lub dorzucić dodatki. Jest to przydatne, gdy zorientujesz się, że skończyły Ci się przysmaki, mięsne kawałki lub, co gorsza, woreczki na kupy. Nikt nie lubi być przyszpilony.

Nasze posiłki zostaną dostarczone zamrożone, gotowe do włożenia do zamrażarki lub rozmrożenia w lodówce. Do termoizolowanej paczki wkładamy odpowiednią ilość wkładów chłodzących, aby mieć pewność, że jedzenie Twojego pupila pozostanie świeże, dopóki nie wrócisz do domu. Następnie należy jak najszybciej włożyć saszetki do zamrażarki. Jeśli trochę się rozmrożą, zanim trafią do Twojej zamrażarki, nie martw się – dopóki saszetka jest zimna w dotyku, wciąż możesz podać jej zawartość swojemu psiakowi.

Przy dostawie nie jest wymagany podpis, więc paczka będzie czekała, dopóki nie wrócisz do domu. Pamiętaj, że możesz pobrać naszą aplikację, aby otrzymywać aktualizacje, gdy Twoja paczka będzie w drodze.

Możesz zarządzać dostawą paczek w naszej sprytnej aplikacji lub zalogować się na swoje konto online. Tam możesz zmienić datę dostawy na wcześniejszą lub późniejszą. W większości przypadków możemy nawet dostarczyć paczkę do Twoich drzwi następnego dnia.

Zawsze zalecamy trzymanie kilku zapasowych saszetek w zamrażarce tak „na wszelki wypadek”. Bo możesz np. upuścić saszetkę na podłogę. Albo Twój partner przez przypadek zje na kolację zawartość jednej saszetki. (Tak, to się naprawdę wydarzyło).

Każdemu psu smakuje co innego, dlatego jeśli Twojemu pupilowi nie zasmakuje pierwszy przepis, który wypróbuje – nie martw się. W naszym menu znajdziesz wiele innych smaków, których wciąż przybywa. Zmieniaj smaki i sprawdzaj, który smakuje Twojemu czworonogowi najbardziej.

Każda zmiana jedzenia lub diety może mieć wpływ na brzuszek Twojego psiaka, dlatego proces przejścia na nowy sposób żywienia - tzw. tranzycja jest bardzo ważna. Wskazówki dotyczące tranzycji znajdziesz w pierwszej paczce, więc zapoznaj się z nimi przed podaniem pierwszego posiłku swojemu psiakowi. Okres tranzycji może trwać do 14 dni, zanim brzuszek Twojego psiaka przyzwyczai się do nowego jedzenia, więc nie przerywaj jej i pamiętaj, że jesteśmy po to, aby pomóc Ci na każdym etapie. Oczywiście, jeśli Twój pies jest na coś uczulony albo ma wrażliwy brzuszek, daj nam znać, wtedy dopasujemy jego przepisy do indywidualnych potrzeb.

PSIBUFET FAQ